Verhuurhuur bij ons een ruimte

Agenda

Agenda

zo 16 jun t/m zo 30 jun

Grafische Werkplaats meesters

09:00u
zo 16 jun - 09:00
gratis
kunstruimte
zo 16 jun t/m zo 07 jul

Margriet van Breevoort

09:00u
zo 16 jun - 09:00
gratis
kunstruimte
zo 16 jun t/m zo 07 jul

HOMERUN#1, De Natuur

11:00u
zo 16 jun - 11:00
geen webverkoop
kunstruimte
wo 19 jun

Los Del Bosques

HangOpWoensdag  - 20:00u
wo 19 jun - 20:00
gratis
vr 21 jun

Staccato

16:00u
vr 21 jun - 16:00
gratis
toonzaal
vr 21 jun

Everything Now!

22:00u
vr 21 jun - 22:00
tickets
poppodium
wo 07 aug t/m zo 18 aug

What The Photo

09:00u
wo 07 aug - 09:00
gratis
kunstruimte
za 24 aug t/m zo 06 okt

The trees are inviting the wind

09:00u
za 24 aug - 09:00
gratis
kunstruimte
wo 28 aug

Kunstlunch

12:30u
wo 28 aug - 12:30
gratis
kunstruimte
zo 01 sep

Cirrha Niva + Roisin Dubh

Nieuw  - 16:00u
zo 01 sep - 16:00
tickets
poppodium
vr 13 sep

Newskoolfest met Snelle, Idaly en Zwieberr

20:30u
vr 13 sep - 20:30
tickets
poppodium
zo 15 sep

Helmet

Helmet  - 16:30u
zo 15 sep - 16:30
tickets
poppodium
zo 15 sep

Kijken naar Kunst van Nu

11:15u
zo 15 sep - 11:15
tickets
kunstruimte
vr 20 sep

Eric Vloeimans’ Olivers Cinema

Met Tuur Florizoone en Jörg Brinkmann  - 20:30u
vr 20 sep - 20:30
tickets
toonzaal
vr 20 sep

Klub KMPKT

I AM BAM + Invite + Ruben Krozé  - 22:00u
vr 20 sep - 22:00
tickets
poppodium
za 21 sep

Mystic Tribe

Mystic Tribe | Willem Twee Poppodium  - 22:00u
za 21 sep - 22:00
tickets
poppodium
zo 22 sep

Marcel Worms

Das wohltemperierte Klavier Boek I  - 11:00u
zo 22 sep - 11:00
tickets
toonzaal
wo 25 sep

Kunstlunch

12:30u
wo 25 sep - 12:30
gratis
kunstruimte
vr 27 sep

Coldplace

20:30u
vr 27 sep - 20:30
tickets
poppodium
vr 27 sep

De Bossche Jazzsessie

21:00u
vr 27 sep - 21:00
gratis
toonzaal
za 28 sep

Rewind

Nieuw  - 22:00u
za 28 sep - 22:00
tickets
poppodium
zo 29 sep

Vonk

Songs for Vonk  - 11:00u
zo 29 sep - 11:00
tickets
toonzaal
zo 29 sep

Musest

17:00u
zo 29 sep - 17:00
tickets
poppodium
wo 02 okt

Lunchconcert: harpist Inge van Grinsven

Winnaar reeks 2018-2019  - 12:30u
wo 02 okt - 12:30
tickets
zo 06 okt

Ramon van Engelenhoven

Gaspard de la Nuit  - 11:00u
zo 06 okt - 11:00
tickets
toonzaal
zo 06 okt

Een dag met Bart van Dongen

en kompanen  - 15:00u
zo 06 okt - 15:00
tickets
toonzaal
vr 11 okt

Kika Sprangers Large Ensemble

XL concert  - 20:30u
vr 11 okt - 20:30
tickets
toonzaal
zo 13 okt

Maki Namekawa

Philip Glass  - 11:00u
zo 13 okt - 11:00
tickets
toonzaal
zo 13 okt

Philip Glass Combiticket

Philip Glass  - 11:00u
zo 13 okt - 11:00
tickets
toonzaal
zo 13 okt

Cello Octet Amsterdam

Philip Glass  - 13:15u
zo 13 okt - 13:15
tickets
toonzaal
wo 16 okt

Lunchconcert sopraan Sylvia Boone

12:30u
wo 16 okt - 12:30
tickets
toonzaal
vr 18 okt

Double Bill: Franz von Chossy Trio / Arifa

Dubbelconcert  - 20:30u
vr 18 okt - 20:30
tickets
toonzaal
vr 18 okt

On The House Heavy: Objector + Persistense

Never pay, always play!  - 21:30u
vr 18 okt - 21:30
gratis
poppodium
zo 27 okt

Intercontinental Ensemble

Symfonische werken I  - 11:00u
zo 27 okt - 11:00
tickets
toonzaal
wo 30 okt

Lunchconcert Firgun Ensemble (winnaar Storioni Festival)

12:30u
wo 30 okt - 12:30
tickets
wo 30 okt

Kunstlunch

12:30u
wo 30 okt - 12:30
gratis
kunstruimte
zo 10 nov

Kijken naar Kunst van Nu

11:15u
zo 10 nov - 11:15
tickets
kunstruimte
wo 13 nov

Nederlands Saxofoon Octet: Canto Ostinato

Unieke uitvoering voor 8 saxofoons  - 20:30u
wo 13 nov - 20:30
tickets
poppodium
vr 15 nov

New Rotterdam Jazz Orchestra & Derek Otte

20:30u
vr 15 nov - 20:30
tickets
toonzaal
za 16 nov

Swingen bij Willem

20:30u
za 16 nov - 20:30
tickets
za 16 nov

a balladeer

20:30u
za 16 nov - 20:30
tickets
poppodium
zo 17 nov

Elisabeth Hetherington

Vocale barok en hedendaagse muziek  - 11:00u
zo 17 nov - 11:00
tickets
toonzaal
vr 22 nov

Florian Weber Quartet

Feat. Markus Stockhausen, Michèl Benita, Ziv Ravitz  - 20:30u
vr 22 nov - 20:30
tickets
toonzaal
vr 22 nov

Bossche Band Battle Finale

20:30u
vr 22 nov - 20:30
geen webverkoop
poppodium
za 23 nov

Thijs Boontjes

Dans-en Showorkest  - 20:30u
za 23 nov - 20:30
tickets
poppodium
zo 24 nov

Cremona Quartet

Italiaanse romantiek en een jonge Mozart  - 11:00u
zo 24 nov - 11:00
tickets
toonzaal
zo 24 nov

Shantel & Bucovina Club Orkestar

15:30u
zo 24 nov - 15:30
tickets
poppodium
wo 27 nov

Kunstlunch

12:30u
wo 27 nov - 12:30
gratis
kunstruimte
za 30 nov

The Perfect Tool + The Last Supper

20:30u
za 30 nov - 20:30
tickets
poppodium
zo 01 dec

Jonathan Powell

Bach op z'n Russisch  - 11:00u
zo 01 dec - 11:00
tickets
toonzaal
wo 04 dec

Ultimate Eagles

Nieuw  - 20:30u
wo 04 dec - 20:30
tickets
poppodium
zo 08 dec

Claire Barnett Jones

R. Strauss en R. Wagner  - 11:00u
zo 08 dec - 11:00
tickets
toonzaal
vr 13 dec

Flat Earth Society

De Oesterprinses & Belgenland  - 20:30u
vr 13 dec - 20:30
tickets
toonzaal
zo 15 dec

Cappella Pratensis, locatie grote kerk

Het kerstvisioen van Suster Bertken  - 17:00u
zo 15 dec - 17:00
tickets
toonzaal
zo 15 dec

Kijken naar Kunst van Nu

11:15u
zo 15 dec - 11:15
tickets
kunstruimte
wo 18 dec

Kunstlunch

12:30u
wo 18 dec - 12:30
gratis
kunstruimte
zo 22 dec

Combattimento Consort

Kerstconcert  - 16:00u
zo 22 dec - 16:00
tickets
toonzaal
vr 10 jan

De Raad Van Toezicht

Live sensatie van jazz en pop  - 21:00u
vr 10 jan - 21:00
tickets
toonzaal
zo 12 jan

Intercontinental Ensemble

De erfenis van Beethoven  - 11:00u
zo 12 jan - 11:00
tickets
toonzaal
vr 17 jan

Michael Moore Quartet

Met Harmen Fraanje, Clemens van der Feen en Gerry Hemmingway  - 20:30u
vr 17 jan - 20:30
tickets
toonzaal
zo 19 jan

Orkun Ağir en het Antarja strijkkwartet

Unieke combinatie van bağlama en strijkkwartet  - 11:00u
zo 19 jan - 11:00
tickets
toonzaal
zo 26 jan

Duo Ebano

Berg, Brahms en Zappa  - 11:00u
zo 26 jan - 11:00
tickets
toonzaal
za 01 feb

Abba rocks

20:30u
za 01 feb - 20:30
tickets
poppodium
di 04 feb

Diamanda Dramm & friends

Cross country met Charles Ives  - 20:15u
di 04 feb - 20:15
tickets
toonzaal
vr 07 feb

Fay Claassen Band

Songs from the seventies  - 20:30u
vr 07 feb - 20:30
tickets
toonzaal
zo 09 feb

Ivo Janssen

Ludus Tonalis  - 11:00u
zo 09 feb - 11:00
tickets
toonzaal
zo 08 mrt

Van Eyk Combiticket

Jacob van Eyk  - 11:00u
zo 08 mrt - 11:00
tickets
toonzaal
zo 08 mrt

Thiemo Wind en Saskia Coolen

Jacob van Eyk  - 11:00u
zo 08 mrt - 11:00
tickets
toonzaal
zo 08 mrt

Brisk

Jacob van Eyk  - 13:30u
zo 08 mrt - 13:30
tickets
toonzaal
za 14 mrt

Ciconia Consort

Der blaue Engel  - 20:15u
za 14 mrt - 20:15
tickets
toonzaal
zo 22 mrt

Duo Mader/Papandreopoulos

Dutch Classical Talent  - 11:00u
zo 22 mrt - 11:00
tickets
toonzaal
di 07 apr

Finalisten Lisztconcours

Veelbelovende Lisztspecialisten  - 20:15u
di 07 apr - 20:15
tickets
toonzaal
vr 10 apr

Joost Patocka All Stars

Jazz for the millions  - 20:30u
vr 10 apr - 20:30
tickets
toonzaal
zo 19 apr

Willem Brons

Das wohltemperierte Klavier Boek II  - 11:00u
zo 19 apr - 11:00
tickets
toonzaal
ok, prima

Om je beter van dienst te kunnen zijn maakt willem-twee.nl gebruik van cookies.