Verhuurhuur bij ons een ruimte

Agenda

Agenda

di 17 sep t/m zo 06 okt

The trees are inviting the wind

09:00u
di 17 sep - 09:00
gratis
kunstruimte
di 17 sep t/m ma 30 sep

Bijna alles, Mario Dijsselbloem

09:00u
di 17 sep - 09:00
gratis
kunstruimte
di 17 sep t/m zo 29 sep

Linearis Objectum No.2, Jorrit Paaijmans

di 17 sep - 21:00
gratis
kunstruimte
do 19 sep

Scarlet Stories + Noctambulist

20:00u
do 19 sep - 20:00
tickets
poppodium
vr 20 sep

Eric Vloeimans’ Olivers Cinema

Met Tuur Florizoone en Jörg Brinkmann  - 20:30u
vr 20 sep - 20:30
tickets
toonzaal
vr 20 sep

Klub KMPKT

I AM BAM + Invite + Ruben Krozé  - 22:00u
vr 20 sep - 22:00
tickets
poppodium
za 21 sep

Mystic Tribe

Mystic Tribe | Willem Twee Poppodium  - 22:00u
za 21 sep - 22:00
tickets
poppodium
zo 22 sep

Marcel Worms

Das wohltemperierte Klavier Boek I  - 11:00u
zo 22 sep - 11:00
tickets
toonzaal
wo 25 sep

Kunstlunch

12:30u
wo 25 sep - 12:30
gratis
kunstruimte
do 26 sep

Swedish Death Candy + Captain Ortega

20:30u
do 26 sep - 20:30
tickets
poppodium
vr 27 sep

Coldplace

Coldplay tribute band  - 20:30u
vr 27 sep - 20:30
tickets
poppodium
vr 27 sep

De Bossche Jazzsessie

21:00u
vr 27 sep - 21:00
gratis
toonzaal
vr 27 sep

Hollis brown + Oliver Pesch

21:00u
vr 27 sep - 21:00
tickets
poppodium
za 28 sep

Rewind

22:00u
za 28 sep - 22:00
tickets
poppodium
zo 29 sep

Urban Trail Den Bosch

10:00u
zo 29 sep - 10:00
tickets
poppodium
zo 29 sep

Vonk

Songs for Vonk  - 11:00u
zo 29 sep - 11:00
tickets
toonzaal
zo 29 sep

Kennismakingsworkshop Willem Twee studios

Workshop preface to the Willem Twee studios  - 14:00u
zo 29 sep - 14:00
tickets
toonzaal
zo 29 sep

Musest

17:00u
zo 29 sep - 17:00
tickets
poppodium
di 01 okt t/m do 31 okt

Marijke en Esther Buddendijk

Nieuw  - 09:00u
di 01 okt - 09:00
gratis
kunstruimte
wo 02 okt

Lunchconcert: harpist Inge van Grinsven

Winnaar reeks 2018-2019  - 12:30u
wo 02 okt - 12:30
tickets
toonzaal
wo 02 okt

compositie cursus 1B

Analog Modular Synthesis: Extended techniques (1B)  - 19:30u
wo 02 okt - 19:30
tickets
toonzaal
wo 02 okt

compositie cursus 2B

Composition with Analog Modular Synthesizers  - 19:30u
wo 02 okt - 19:30
tickets
toonzaal
do 03 okt

introductie cursus 1A

Introduction studio 1: Analog Modular Synthesis: Extended Techniques  - 19:30u
do 03 okt - 19:30
tickets
toonzaal
do 03 okt

introductie cursus 2A

Introduction Analog Modular Synthesizer Technique  - 19:30u
do 03 okt - 19:30
tickets
toonzaal
do 03 okt

The Irrational Library

Muziek op Donderdag  - 21:00u
do 03 okt - 21:00
gratis
toonzaal
vr 04 okt

Popronde

Locatie: toonzaal  - 21:00u
vr 04 okt - 21:00
gratis
toonzaal
vr 04 okt

Popronde

Locatie: poppodium  - 22:00u
vr 04 okt - 22:00
gratis
poppodium
za 05 okt

Popronde Afterparty

00:15u
za 05 okt - 00:15
gratis
poppodium
za 05 okt

Swingen bij Willem (Woodstock editie!)

20:30u
za 05 okt - 20:30
tickets
toonzaal
za 05 okt

Terug naar toen

22:00u
za 05 okt - 22:00
tickets
poppodium
zo 06 okt

Ramon van Engelenhoven

Gaspard de la Nuit  - 11:00u
zo 06 okt - 11:00
tickets
toonzaal
zo 06 okt

Een dag met Bart van Dongen

en kompanen  - 15:00u
zo 06 okt - 15:00
tickets
toonzaal
do 10 okt

Henk en Melle

Muziek op Donderdag  - 21:00u
do 10 okt - 21:00
gratis
toonzaal
vr 11 okt

Kika Sprangers Large Ensemble

XL concert  - 20:30u
vr 11 okt - 20:30
tickets
toonzaal
vr 11 okt

On The House: Ska!

Stenchtown + support DJ's  - 21:00u
vr 11 okt - 21:00
gratis
poppodium
za 12 okt

The Lafontaines + Scarlet Rose

20:00u
za 12 okt - 20:00
tickets
poppodium
za 12 okt

ain’t no party like an oldschool party

The Horrorist (U.S.A.) + Dutchman Jack + Leandro + Trauma  - 22:00u
za 12 okt - 22:00
tickets
poppodium
za 12 okt t/m zo 27 okt

Safe Space

09:00u
za 12 okt - 09:00
gratis
kunstruimte
zo 13 okt

Maki Namekawa

Philip Glass  - 11:00u
zo 13 okt - 11:00
tickets
toonzaal
zo 13 okt

Philip Glass Combiticket

Philip Glass  - 11:00u
zo 13 okt - 11:00
tickets
toonzaal
zo 13 okt

Cello Octet Amsterdam

Motion Picture - filmmuziek van Philip Glass  - 13:15u
zo 13 okt - 13:15
tickets
toonzaal
wo 16 okt

Lunchconcert sopraan Sylvia Boone

12:30u
wo 16 okt - 12:30
tickets
toonzaal
do 17 okt

Oliver Oat en Lian Ray

Muziek op Donderdag  - 21:00u
do 17 okt - 21:00
gratis
toonzaal
vr 18 okt

Double Bill: Franz von Chossy Trio / Arifa

Dubbelconcert  - 20:30u
vr 18 okt - 20:30
tickets
toonzaal
vr 18 okt

KNARS

21:00u
vr 18 okt - 21:00
tickets
poppodium
vr 18 okt

On The House Heavy: Objector + Persistense

Never pay, always play!  - 21:30u
vr 18 okt - 21:30
gratis
poppodium
za 19 okt

Galaxy Classics Party

20:30u
za 19 okt - 20:30
tickets
poppodium
wo 23 okt

Anouk Braakhuis

19:30u
wo 23 okt - 19:30
gratis
toonzaal
do 24 okt

Heirloom + Niels Duffhues SUPER 8 music and visuals

Muziek op Donderdag  - 21:00u
do 24 okt - 21:00
gratis
toonzaal
vr 25 okt

De Bossche Jazzsessie

21:00u
vr 25 okt - 21:00
gratis
toonzaal
vr 25 okt

On The House: Those Who Didn’t + The Jeffrey

On The House: Indie! Those Who Didn't + The Jeffreys  - 21:30u
vr 25 okt - 21:30
gratis
poppodium
za 26 okt

Duketown Rebel Fest

18:00u
za 26 okt - 18:00
tickets
poppodium
za 26 okt

Clittenband

21:00u
za 26 okt - 21:00
tickets
toonzaal
zo 27 okt

Intercontinental Ensemble

Symfonische werken I  - 11:00u
zo 27 okt - 11:00
tickets
toonzaal
ma 28 okt t/m za 02 nov

IDENTIFY US, Den Bosch Data Week

08:30u
ma 28 okt - 08:30
gratis
Babel
wo 30 okt

Lunchconcert Firgun Ensemble (winnaar Storioni Festival)

12:30u
wo 30 okt - 12:30
tickets
toonzaal
wo 30 okt

Kunstlunch

12:30u
wo 30 okt - 12:30
gratis
kunstruimte
do 31 okt

Lola’s Dice

Muziek op Donderdag  - 21:00u
do 31 okt - 21:00
gratis
toonzaal
vr 01 nov

YOM

November Music  - 19:45u
vr 01 nov - 19:45
tickets
toonzaal
vr 01 nov

On The House Heavy: Doodswens + Fenris

Never pay, always play!  - 21:30u
vr 01 nov - 21:30
gratis
poppodium
vr 01 nov t/m zo 10 nov

The body imitates the landscape, november music

November music  - 09:00u
vr 01 nov - 09:00
gratis
kunstruimte
za 02 nov

The Riot Ensemble

November Music  - 16:00u
za 02 nov - 16:00
tickets
toonzaal
za 02 nov

Zoete zin

22:00u
za 02 nov - 22:00
tickets
poppodium
zo 03 nov

Kunstmuziekroute (Remy van Kesteren)

November music  - 16:15u
zo 03 nov - 16:15
tickets
toonzaal
zo 03 nov

Kunstmuziekroute (The Riot Ensemble)

November Music  - 20:15u
zo 03 nov - 20:15
tickets
toonzaal
wo 06 nov

Trio Catch

November Music  - 19:00u
wo 06 nov - 19:00
tickets
toonzaal
do 07 nov

Helmut Lachenmann / Mark Andre

November music  - 12:30u
do 07 nov - 12:30
tickets
toonzaal
do 07 nov

Ralph van Raat

November music  - 19:00u
do 07 nov - 19:00
tickets
toonzaal
do 07 nov

MOODZ (ANNA MEREDITH, DJ GABRIEL PROKOFIEV E.A.)

November music  - 20:00u
do 07 nov - 20:00
tickets
poppodium
do 07 nov

Dead Cat Stimpy

Muziek op Donderdag  - 21:00u
do 07 nov - 21:00
gratis
toonzaal
vr 08 nov

Quartetto Maurice / Georg Friedrich Haas

November music  - 12:30u
vr 08 nov - 12:30
tickets
toonzaal
vr 08 nov

Día de Muertos: met o.a. Los Paja Brava

Fuensanta Méndez  - 20:30u
vr 08 nov - 20:30
tickets
poppodium
za 09 nov

Quartetto Maurice

November music  - 12:30u
za 09 nov - 12:30
tickets
toonzaal
za 09 nov

The Body Imitates the Landscape (live concert)

November Music  - 16:00u
za 09 nov - 16:00
tickets
kunstruimte
za 09 nov

Ives Ensemble

November music  - 18:45u
za 09 nov - 18:45
tickets
toonzaal
za 09 nov

The Body Imitates the Landscape (live concert)

19:00u
za 09 nov - 19:00
tickets
kunstruimte
zo 10 nov

Ragazze Quartet

November music  - 12:00u
zo 10 nov - 12:00
tickets
toonzaal
zo 10 nov

Kijken naar Kunst van Nu

11:15u
zo 10 nov - 11:15
tickets
kunstruimte
wo 13 nov

Lunchconcert

12:30u
wo 13 nov - 12:30
tickets
wo 13 nov

Canto Ostinato

Unieke uitvoering door 8 saxofoons  - 20:30u
wo 13 nov - 20:30
tickets
poppodium
vr 15 nov

New Rotterdam Jazz Orchestra & Derek Otte

20:30u
vr 15 nov - 20:30
tickets
toonzaal
vr 15 nov

Basshaven #09 // Tantrum Desire & more TBA!

Basshaven #09 // Tantrum Desire & more TBA!  - 22:00u
vr 15 nov - 22:00
tickets
poppodium
za 16 nov

Swingen bij Willem

20:30u
za 16 nov - 20:30
tickets
toonzaal
za 16 nov

a balladeer

20:30u
za 16 nov - 20:30
tickets
poppodium
za 16 nov

Techno Time

Nieuw  - 22:00u
za 16 nov - 22:00
tickets
poppodium
za 16 nov t/m zo 08 dec

World Press Photo 2019

za 16 nov - 11:00
tickets
kunstruimte
zo 17 nov

Elisabeth Hetherington

Vocale barok en hedendaagse muziek  - 11:00u
zo 17 nov - 11:00
tickets
toonzaal
do 21 nov

Jan Duchyene en Noodzakelijk Kwaad

Muziek op Donderdag  - 21:00u
do 21 nov - 21:00
gratis
toonzaal
vr 22 nov

Florian Weber Quartet

Feat. Markus Stockhausen, Michèl Benita, Ziv Ravitz  - 20:30u
vr 22 nov - 20:30
tickets
toonzaal
vr 22 nov

Bossche Band Battle Finale

20:30u
vr 22 nov - 20:30
geen webverkoop
poppodium
za 23 nov

Thijs Boontjes

Dans-en Showorkest  - 20:30u
za 23 nov - 20:30
tickets
poppodium
zo 24 nov

Cremona Quartet

Italiaanse romantiek en een jonge Mozart  - 11:00u
zo 24 nov - 11:00
tickets
toonzaal
zo 24 nov

Shantel & Bucovina Club Orkestar

15:30u
zo 24 nov - 15:30
tickets
poppodium
wo 27 nov

Lunchconcert

12:30u
wo 27 nov - 12:30
tickets
wo 27 nov

Bury Tomorrow + Employed to Serve + Blood Youth

18:30u
wo 27 nov - 18:30
tickets
poppodium
wo 27 nov

Kunstlunch

12:30u
wo 27 nov - 12:30
gratis
kunstruimte
vr 29 nov

De Bossche Jazzsessie

21:00u
vr 29 nov - 21:00
geen webverkoop
za 30 nov

The Perfect Tool + The Last Supper

20:30u
za 30 nov - 20:30
tickets
poppodium
zo 01 dec

Jonathan Powell

Bach op z'n Russisch  - 11:00u
zo 01 dec - 11:00
tickets
toonzaal
zo 01 dec

White Hills

(exclusive show for NL)  - 15:30u
zo 01 dec - 15:30
tickets
poppodium
wo 04 dec

Ultimate Eagles

20:30u
wo 04 dec - 20:30
tickets
poppodium
vr 06 dec

BRUTALITY WILL PREVAIL + DAGGER THREAT + MASS WORSHIP

Nieuw  - 20:00u
vr 06 dec - 20:00
tickets
poppodium
zo 08 dec

Claire Barnett Jones

R. Strauss en R. Wagner  - 11:00u
zo 08 dec - 11:00
tickets
toonzaal
zo 08 dec

Top 2000 quiz

Nieuw  - 15:00u
zo 08 dec - 15:00
tickets
poppodium
wo 11 dec

Lunchconcert

12:30u
wo 11 dec - 12:30
tickets
wo 11 dec

Liam Ó Maonlaí en Peter O’Toole (Hothouse Flowers)

20:15u
wo 11 dec - 20:15
tickets
toonzaal
vr 13 dec

Flat Earth Society

De Oesterprinses & Belgenland  - 20:30u
vr 13 dec - 20:30
tickets
toonzaal
za 14 dec

Swingen bij Willem

20:30u
za 14 dec - 20:30
tickets
toonzaal
za 14 dec t/m zo 19 jan

Ceramic on the spot, feel the ekwc vibe!

09:00u
za 14 dec - 09:00
gratis
kunstruimte
zo 15 dec

Cappella Pratensis, locatie grote kerk

Het kerstvisioen van Suster Bertken  - 17:00u
zo 15 dec - 17:00
tickets
toonzaal
zo 15 dec

Kijken naar Kunst van Nu

11:15u
zo 15 dec - 11:15
tickets
kunstruimte
wo 18 dec

Kunstlunch

12:30u
wo 18 dec - 12:30
gratis
kunstruimte
vr 20 dec

De Bossche Jazzsessie

21:00u
vr 20 dec - 21:00
geen webverkoop
zo 22 dec

Combattimento

Kerstconcert  - 16:00u
zo 22 dec - 16:00
tickets
toonzaal
za 04 jan

Swingen bij Willem

20:15u
za 04 jan - 20:15
tickets
toonzaal
wo 08 jan

Lunchconcert

12:30u
wo 08 jan - 12:30
tickets
vr 10 jan

De Raad Van Toezicht

Live sensatie van jazz en pop  - 21:00u
vr 10 jan - 21:00
tickets
toonzaal
zo 12 jan

Intercontinental Ensemble

De erfenis van Beethoven  - 11:00u
zo 12 jan - 11:00
tickets
toonzaal
zo 12 jan

T-99 + Bob Wayne

16:00u
zo 12 jan - 16:00
tickets
poppodium
vr 17 jan

Michael Moore Quartet

Met Harmen Fraanje, Clemens van der Feen en Gerry Hemmingway  - 20:30u
vr 17 jan - 20:30
tickets
toonzaal
zo 19 jan

Orkun Ağir en het Antarja strijkkwartet

Unieke combinatie van bağlama en strijkkwartet  - 11:00u
zo 19 jan - 11:00
tickets
toonzaal
wo 22 jan

Lunchconcert

12:30u
wo 22 jan - 12:30
tickets
wo 22 jan

Darkest Hour + Fallujah + Bloodlet + Une Misere + Lowest Creature

Nieuw  - 18:30u
wo 22 jan - 18:30
tickets
poppodium
zo 26 jan

Duo Ebano

Berg, Brahms en Zappa  - 11:00u
zo 26 jan - 11:00
tickets
toonzaal
vr 31 jan

De Bossche Jazzsessie

21:00u
vr 31 jan - 21:00
geen webverkoop
za 01 feb

Abba rocks

20:30u
za 01 feb - 20:30
tickets
poppodium
di 04 feb

Diamanda Dramm & friends

Cross country met Charles Ives  - 20:15u
di 04 feb - 20:15
tickets
toonzaal
wo 05 feb

Lunchconcert

12:30u
wo 05 feb - 12:30
tickets
vr 07 feb

Fay Claassen Band

Songs from the seventies  - 20:30u
vr 07 feb - 20:30
tickets
toonzaal
zo 09 feb

Ivo Janssen

Ludus Tonalis  - 11:00u
zo 09 feb - 11:00
tickets
toonzaal
wo 19 feb

Lunchconcert

12:30u
wo 19 feb - 12:30
tickets
vr 28 feb

De Bossche Jazzsessie

21:00u
vr 28 feb - 21:00
geen webverkoop
wo 04 mrt

Lunchconcert

12:30u
wo 04 mrt - 12:30
tickets
zo 08 mrt

Van Eyk Combiticket

Jacob van Eyk  - 11:00u
zo 08 mrt - 11:00
tickets
toonzaal
zo 08 mrt

Thiemo Wind en Saskia Coolen

Jacob van Eyk  - 11:00u
zo 08 mrt - 11:00
tickets
toonzaal
zo 08 mrt

Brisk

Jacob van Eyk  - 13:30u
zo 08 mrt - 13:30
tickets
toonzaal
za 14 mrt

Ciconia Consort

Der blaue Engel  - 20:15u
za 14 mrt - 20:15
tickets
toonzaal
wo 18 mrt

Lunchconcert

12:30u
wo 18 mrt - 12:30
tickets
zo 22 mrt

Duo Mader/Papandreopoulos

Dutch Classical Talent  - 11:00u
zo 22 mrt - 11:00
tickets
toonzaal
vr 27 mrt

De Bossche Jazzsessie

21:00u
vr 27 mrt - 21:00
geen webverkoop
za 28 mrt

Swingen bij Willem

20:30u
za 28 mrt - 20:30
tickets
toonzaal
wo 01 apr

Lunchconcert

12:30u
wo 01 apr - 12:30
tickets
di 07 apr

Finalisten Lisztconcours

Veelbelovende Lisztspecialisten  - 20:15u
di 07 apr - 20:15
tickets
toonzaal
vr 10 apr

Joost Patocka All Stars

Jazz for the millions  - 20:30u
vr 10 apr - 20:30
tickets
toonzaal
wo 15 apr

Lunchconcert

12:30u
wo 15 apr - 12:30
tickets
zo 19 apr

Willem Brons

Das wohltemperierte Klavier Boek II  - 11:00u
zo 19 apr - 11:00
tickets
toonzaal
vr 24 apr

De Bossche Jazzsessie

21:00u
vr 24 apr - 21:00
geen webverkoop
za 25 apr

Swingen bij Willem

20:30u
za 25 apr - 20:30
tickets
toonzaal
wo 29 apr

Lunchconcert

12:30u
wo 29 apr - 12:30
tickets
za 16 mei

Swingen bij Willem

20:30u
za 16 mei - 20:30
tickets
toonzaal
wo 20 mei

Lunchconcert

12:30u
wo 20 mei - 12:30
tickets
vr 22 mei

De Bossche Jazzsessie

21:00u
vr 22 mei - 21:00
geen webverkoop
ok, prima

Om je beter van dienst te kunnen zijn maakt willem-twee.nl gebruik van cookies.